Tere, kool!

Tarkusepäeva tähistamine piduliku suupistelauaga ja maitsva tordiga on täpselt õige viis tervitada algavat kooliaastat!

Meie Kulinaaria on selleks tähtsaks päevaks valmis teinud ülimaitsvad tordid ning suuremale pidulauale saad maitsvat kraami ettetellida https://www.selver.ee/peolauatooted.

Selveri Köögi kohupiima-küpsisetort Lili ja maasika-pistaatsia kohupiimatort

Selveri Köögi kohupiima-maasika küpsisetort on tõeline laste lemmik! Klassikalistest küpsistest, kohupiima-vahukoorekreemist ja mahlastest maasikatest täidisega õhuline ahvatlus. Põhjaks mõnusalt krõbe kiht digestiivküpsiseid, katteks valget šokolaadi, pihutäis marmelaadi, pisikesi šokolaaditahvlikesi ja füüsaleid!

Selveri Köögi maasika-pistaatsia kohupiimatort on muljetavaldav ja maitseküllane meistriteos! Krõbedal digestiivküpsisepõhjal, krõmpsu pistaatsiakihi, siidja maasika-kohupiimavahu ning hapuka maasikaželeega kaetud iludus mis suisa kutsub maitsma!

Van Kook šokolaadi-brownie tort ja mangotort chiaseemnetega

Van Kook mangotort chiaseemnetega on eksootiliste ja värskete maitsete austaja vaieldamatu lemmik! Õhuliste biskviidikihtide vahele oleme laotanud ohtralt mangokreemi, mangotükid ja chiaseemned mõnusalt tekstuuri lisamas. Kiht hapukat passioniželeed tordi peal viimistleb perfektset maitsekooslust!

Van Kook šokolaadi-brownie tort on šokolaadisõprade uhke unistus! Rikkaliku maitsega brownie põhja oleme katnud rohke ja rikkaliku, suus sulava siidja šokolaadimousse täidisega! Šokolaadist kaunistused tordil täiustavad küllusliku maiasmoka soosikut!

Kõik meie tordid on käsitööna valminud, loodud ainult ehedast ja värskest kraamist ning täpselt paraja suurusega väiksema seltskonna jaoks! Selveri Köögi  ja Van Kook magusameistrite tordid leiad kõikide Selverite koogilettidelt ning e-Selverist!

 

Kooli alguse tähistamiseks
telli peolaud Selveri Köögilt!

Teeme tähtsa päeva meeldejäävaks maitsva ja isuäratava lauatäiega!

Vaagnatäied maitsvaid suupisteid, salateid, soolaseid ja magusaid küpsetisi, laste lemmikuid miniburgereid, kevadrulle ja muid põnevaid ampse näpu vahelt söömiseks telli siit: https://www.selver.ee/peolauatooted

Pliiatsid ja suled on kindlasti juba valmis, peolaua parimad maitsed valmistab sulle Selveri Köök!