Sügisene maitsevärskendus Selveri Köögilt

Sügis toob endaga kaasa mitte ainult värvikirevad lehed ja jahedamad õhtud, vaid ka uued maitseelamused. Laske Selveri Köögi uutel delikatessidel end rõõmustada ja nautige sügise mõnusaid hetki täiel rinnal!

 


Singiga ahjupasta ja suitsukanaga ahjupasta

Uued ahjusoojad pastaroad on valmis! Selveri Köögi singiga ahjupasta ja suitsukanaga ahjupasta on kreemja koorekastme ja rohke juustukattega küpsetatud isuäratavad vormiroad!

Maitsevad toeka lõuna- või õhtusöögina, pärast kooli korraliku kõhutäiena ning on mugavad tööle kaasa võtta! Otse karbist söömiseks super ning paras kogus ka kahe peale jagamiseks.

Vaata e-Selverisse


Singi-juustuomlett

Selveri Köögi uus ahjusoe ja hõrk singi-juustuomlett on suure valgusisaldusega isuäratav kõhutäis!

Paraja koguse singi, juustu ning mahlase tomatiga eriti maitsvaks tuunitud. Kübeke musta pipart lihvi andmas ning mõnusalt kuldseks küpsetatud!

Valmib kiirelt toekaks hommikusöögiks ja kergeks eineks lõunapausil, pärast trenni laadimiseks ning sõbraga kahe peale jagamiseks!

Vaata e-Selverisse


Seenetäidisega kartulikotletid

Head uudised lihavabaks kõhutäieks! 

Selveri Köögi uued seenetäidisega kartulikotletid on pealt kuldselt ja krõbedad, seest mõnusalt pehmed ja mahlased.  Rikkaliku maitsega šampinjonidest täidise ümber paras kogus maheda mekiga kartulipüreed.

Anna lauale soojalt, lusikatäie hapukoorega ja salatipadjal, toitva lõuna- või õhtusöögina!

Vaata e-Selverisse

Uued delikatessid on saadaval kõikides Selverites ning e-Selveris.

Avasta maitseelamused, mis on hoolikalt valmistatud, et tuua rõõmu sinu toidulauale! Lihtsalt soojenda ahjus või mikrolaineahjus ja valmis ongi!