Uudis

Konkursil “Eesti parim toiduaine 2024“ ära märgitud!


Konkursil “Eesti parim toiduaine“ 2024 ära märgitud Selveri Köögi tooted

Selveri Köögi mustika-jogurtikreemiga sefiiritort ja täistera kaerahelbepuder on maitsetest tulvil, eheda koostisega ning aplausi vääriva maitsega! 

  • Mustika-jogurtikreemiga sefiiritort on rohke sametja mustasõstrasefiiriga kaetud ja käsitööna valminud. Ehtsa võiga küpsetatud sidrunimaitseliste võibiskviitide vahel on rohkelt naturaalsest kohupiimast ja vahukoorest kreemi ning õhuline kiht mahlaste mustikatükkidega jogurtikreemi. See küllusliku maitsega meistriteos on kaunilt romantilise ilmega ning armsatega jagamiseks täpselt paraja suurusega!
  • Täistera kaerahelbepuder on tehtud kaerapiimaga ning sobib täiuslikult ka neile, kes laktoosi või kaseiini ei talu. Lisaks on pudruportsus ka rohkelt seedimist soodustavaid kiudaineid – need on toiduks kasulikele soolestikubakteritele. Pikalt podisenud ja mõnusalt kreemjas, imehea kiire hommikustarterina, vahepalaks lõunapausil ning ülimugav tööle või kooli kaasa võtmiseks! Täpselt paras portsjon hea päeva alguseks!

Selveri Köögi mustika-jogurtikreemiga sefiiritordi ning täistera kaerahelbepudru leiad kõikidest Selveritest ning e-Selverist

Vaata e-Selverisse